Upcycling

Upcycling: a project from bottom to top je dvogodišnje strateško partnerstvo koje smo proveli u suradnji sa školama iz Poljske, Španjolske, Portugala, Grčke i Turske. Cilj projekta je bio poticati ekološku svijest učenika, njihovu kreativnost i poduzetništvo putem suradničkog učenja s učenicima iz cijele Europe.

Početak projekta: 1.9.2021.

Završetak projekta: 31.7.2023.

Projektni tim: Danica Bobinac, Antonija Lujanac (koordinator)

Tijekom pandemije su se projektne aktivnosti odvijale virtualno, a prvi fizički susret održao se u Zagrebu od 25. do 29.10.2021. Više o aktivnostima taj tjedan saznajte putem ovog videa.

Druga mobilnost održana je u Portugalu od 14. do 18. ožujka 2022. Video pogledajte ovdje.

Treća mobilnost održana je u Grčkoj od 9. do 13 svibnja 2022. Video je dostupan ovdje.

Četvrta mobilnost održala se u listopadu 2022. u Turskoj. Sudjelovale su četiri učenice 8. razreda uz pratnju učiteljica. Video pogledajte ovdje.

Peta mobilnost održala se u Poljskoj (video), a zadnja u Španjolskoj (video).

Priloženi dokumenti:
Upcycling Club in Croatia.pdf