Izložba likovnih radova

ZAGREB U SRCU I SLIKAMA

Pogledajte naše najuspješnije radove koje smo poslali na natjecanje.
Sretno učenicama!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIK 2024.

Čestitamo učenicima na osvojenom plasmanu na županijsko natjecanje/izložbu LIK 2024.

Izložbu možete pogledati na ovim poveznicama:

18 bodova: Katja Vranić i Tina Antolić

17 bodova: Antonia Montag

Nika Miković je izabrana među deset najboljih likovnih radova na Hrvatskom dječjem festivalu!

U nedjelju, 19.11.2023. je Nika Miković s učiteljicom likovne kulture prisustvovala okruglom stolu i izložbi najboljih likovnih i literarnih ostvaraja Hrvatskog dječjeg festivala u prostorima KD Vatroslav Lisinski. Na okruglom stolu u predvorju dvorane u suradnji s urednicama i moderatoricama Nikolinom Baletić (literarna kategorija) i Ivonom Biočić Mandić (likovna kategorija) te njihovim gostima, članovima povjerenstava za odabir najboljih radova, u okviru pretprograma sudjelovalo je preko 100 malih literata i likovnjaka sa svojim mentorima. Otvorena je izložba pohvaljenih likovnih radova koja će biti prenesena kao stalni postav u Galeriju „B. Ružić” u Centru za odgoj i obrazovanje Goljak. Predstavljen je i zbornik koji sadržajem objedinjuje likovnu, literarnu i glazbenu kategoriju manifestacije kroz note, stihove i likovne radove. Autori pohvaljenih radova uz primanje pohvalnica imali su prigodu osobno predstaviti svoje slike i crteže na temu stripa i recitirati stihove svojih pjesama. Uvaženi gosti, književnice i članice Hrvatskog društva književnika za djecu i mlade Silvija Šesto i Snježana Babić Višnjić te likovni pokrovitelj koji je osmislio ovogodišnji likovni identitet manifestacije Branko Bogunović iznijeli su svoja iskustva i dali pozitivan osvrt na radove.

Dragi učenici,

zbog trenutne situacije odlučila sam virtualno izložiti vaše najuspješnije radove.

Nadam se da ćete rado proviriti u ovu galeriju, uživati u radovima i biti ponosni na svoja mala umjetnička djela.

Vaša profesorica iz likovne kulture