Webmail About us
OUTSIDE

Open Communities for Sustainable Development (OUTSIDE) je dvogodišnji Erasmus+ projekt koji provodimo u suradnji sa školama i udrugama iz Italije, Belgije, Hrvatske, Litve i Velike Britanije. Cilj projekta je istraživačkim radom u multikulturalnim grupama edukatora osmisliti inovativne pristupe učenju u školama te osnažiti škole u traženju poduzetničkih rješenja za probleme u okolišu u suradnji s lokalnom zajednicom.

Početak projekta: 1.10.2020.

Projektni tim: Sanja Škreblin, Antonija Lujanac (koordinator)

Prva fizička mobilnost održala se u Italiji krajem rujna 2021. Više o treningu i testiranju modula u Perugi pronađite u ovom videu. Pozivamo vas da saznate više na službenoj stranici projekta, brošuri (u privitku) i newsletteru. Također, pratite nas na Facebook stranici projekta i koristite znanja iz Priručnika za učitelje i Modula za stručno usavršavanje u čijem su stvaranju sudjelovali učitelji naše škole i partnerskih organizacija.

Krajem rujna 2022. naša će škola biti domaćin učenicima i edukatorima iz svih partnerskih organizacija.