S velikom tugom opraštamo se od našeg učenika.
S dubokom tugom primili smo vijest o preranom odlasku našeg učenika.
U ovim teškim trenucima izražavamo iskrenu sućut njegovoj obitelji, prijateljima i svima koji su ga poznavali. Njegov odlazak ostavio je prazninu u našoj školskoj zajednici, a uspomena na njega ostat će trajno u našim mislima i srcima.
Dijelimo bol s njegovim najbližima te im želimo snagu i utjehu u danima koji dolaze.
Dragi naš Karlo, čuvamo te u mislima i počivao u miru.
Ravnateljica, djelatnici i učenici škole











