Dabar 2020. - REZULTATI

Petnaest učenika naše škole plasiralo se među 10 % najboljih u Hrvatskoj na informatičkom natjecanju Dabar. Njihova imena pročitajte u nastavku, a možete pogledati i fotke.

U natjecanju je sudjelovalo sedamdesetak učenika naše škole od 1. do 7. razreda, a natjecanje se odvilo uz epidemiološke mjere. U nastavku vam donosimo najbolje iz naše škole, a fotke možete pogledati na sljedećoj poveznici. FOTKE

Među 10 % najboljih u Hrvatskoj plasirali su se:

2. razred: Borna Čulig (S. Škreblin) i Dora Petračić (T. Magdić)

3. i 4. razred: Petra Stipančić, Matilda Vlajčević, Robert Frouth, Marija Jelenčić, Nika Vuković, Mia Dodig (M. Koren, I. Čajić, M. Šegvić, M. Pavić, D. Majnarić, G. Kukić)

5. i 6. razred: Ema Bralo, Ivo Domijan, Vibor Frouth, Ivan Roso, Erik Veljković, Ian Veljković (G. Mučnjak, M. Vuković, M. Marić)

7. razred: Lara Čulig (G. Mučnjak)

Čestitamo!

objavio: Tomislav Magdić   datum: 24. 11. 2020.